Jak se dostat do Státní opery Praha

16. února 2011 v 17:23 | Michaelle |  Kontakty
SOP
Myslím, nebo respektivě vím kudy vede cesta do Státní opery Praha. A troufám si říct že bych tam z domova trefila po slepu. :D Předci jenom je to asi moje nečastější trasa!

Ovšem pro ty, kdo se například chystají vydat do Státní opery, jsem dávám různé způsoby jak se dostát právě do té nádherné budovy Státní opery Praha.

  • Z letiště Ruzyně

Autobusem č. 119 do zastávky Dejvická, odtud ze stejnojmenné stanice metra A do stanice Muzeum (směr Skalka) a vystoupit z vestibulu schodištěm směr Státní opera Praha.

  • Z Hlavního nádraží

Opustit vestibul nádražní haly směrem Washingtonova ulice, na křižovatce s ulicí Politických vězňů zabočit vlevo a podchodem pod ulicí Wilsonovou ke hlavnímu vchodu do Státní opery Praha.

  • Ze Staroměstského náměstí

Projít náměstím Franze Kafky a Kaprovou ulicí ke stanici metra A - Staroměstská, odtud do stanice Muzeum (směr Skalka) a vystoupit z vestibulu schodištěm směr Státní opera Praha.

  • Z Pražského hradu

Podle turistického značení projít areálem Pražského hradu a přilehlými ulicemi ke stanici metra A - Hradčanská, odtud do stanice Muzeum (směr Skalka) a vystoupit z vestibulu schodištěm směr Státní opera Praha.


Kdyby vám náhodou nebylo něco jasné, kdybyste potřebovali pomoci se svou cestou do SOP, napište a já vám ráda pomůžu!....

© Státní opera Praha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama